Restoran ve barlar

2 Zarif restoran ve 1 egzotik barda olağanüstü yerel yemekler ve serinletici içecekler, kaliteli hizmet ve çeşitli yemek seçenekleri sunulmaktadır. Marigold Hotel, çok temiz ve misafirperver bir ortamda gerçekten iyi yemekler, samimi dinlendirici bir atmosfer sunabilir, bu arada bizi tekrar tekrar ziyaret etmeyi başaramazsanız, uzun yıllar boyunca mutlu unutulmaz anıların bir sözünü içerir.

Marigold Thermal & Spa’da sunulan çeşitli yemeklerle, seçimle şımartılacaksınız!

IÇIN REZERVASYON YAPTIRMAK ISTERSENIZ BAR VEYA RESTORANIMIZDAN BIRINDE HERHANGI BIR ÖZEL GÜN MEKANI (ETKINLIK, PARTI, KOKTEYL, AKŞAM YEMEĞI VB.) , LÜTFEN +90 444 16 26 NUMARALI TELEFONDAN BIZIMLE ILETIŞIME GEÇIN.

Defne Restaurant

Defne restoran huzurlu bir sabah için gereken ideal kahvaltı atmosferini sağlayan
yemek salonumuzdur. Çeşitliliği ve malzeme kalitesi ile ön plana çıkan kahvaltımız bu salonda hizmete sunulur.

Mumm À la carte

Bursa şehir manzarasını yukarıdan gören Mumm A La Carte restoran otelin en üst katında bulunmaktadır. Panaromik asansör ile çıkılan Mumm Restoran otel misafirlerimize şık ve lezzetli bir yemek deneyimi sunmaktadır.r.

Oba Bar

Oba Bar, otelimizin lobi katında yer alan bardır. Misafirlerimiz dilerlerse çay, kahve, alkolsüz içecek veya alkollü içecek hizmeti alabilir, dilerlerse restoranımızdan yemek siparişi verebilirler.