PITHIA SPA VE WELLNESS MERKEZİ

Açılış Saatleri:

Spor Salonu: Pazartesi – Pazar 
Spa, Buhar Odası, Sauna: Pazartesi – Pazar
Termal Havuz ve Jakuzi: Pazartesi – Pazar

PITHIA SPA TEDAVİLERİ VE SPA GÜNÜ DENEYİMLERİ

Pithia Spa Center’ın kapısından adım attığınızda, bahar buharının güzel atmosferi vücudunuzu kaplar. Kaplıcalarda banyo yapmak vücudun sıcaklığını yavaş yavaş arttırır, böylece zararlı mikropları ve virüsleri öldürür.

Termal banyo vücuttaki hidrostatik basıncı arttırır, böylece kan dolaşımını ve hücre oksijenlenmesini arttırır. Kan akışındaki artış, toksinlerin vücuttan çözülmesine ve ortadan kaldırılmasına da yardımcı olur. Termal suda yıkanmak, bağırsak sisteminin ve karaciğerin salgılanmasını uyarmak, sindirime yardımcı olmak da dahil olmak üzere vücut metabolizmasını arttırır. Karbondioksit, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve lityum gibi eser miktarda mineral vücut tarafından emilir ve çeşitli vücut organlarına ve sistemine heling etkileri sağlar, bu da bağışıklığın artmasına neden olur, fiziksel ve zihinsel rahatlama, endorfin üretimi ve normalleştirilmiş bez fonksiyonu. Mineral yaylar, fiziksel ve psikolojik iyi – varlık duygularını teşvik etmeye yardımcı olabilecek yüksek miktarda negatif iyon içerir. Mineralize termal suların ( doğrudan uygulanması, özellikle sülfür ) içerenlerin sedef hastalığı, dermatit ve mantar enfeksiyonları dahil olmak üzere cilt hastalıkları üzerinde terapötik bir etkisi olabilir. Bazı maden suları, yaraların ve diğer cilt yaralanmalarının iyileşmesine yardımcı olmak için de kullanılır. 

  Bizimle geçirdiğiniz zamanın hem rahatlatıcı hem de keyifli olacağına söz veriyoruz. Bizi kendi başınıza, bir arkadaşınızla veya bir partnerle daha da iyi ziyaret edin.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide


termal ve spa alanları hizmetleri

Termal Havuzlar

Pithia Spa Center bölgesinde bulunan kapalı havuzumuz. Çok güzel tasarlanmış, rahatlatıcı bir yüzmenin tadını çıkarın ya da birleşik modern jakuzide rahatlayın.

Previous slide
Next slide

Spor Salonu