Marigold Hakkında

Bursa’nın Termal SPA ile ilk “Şehir” Oteli.
Bursa’nın en sıcak ve en yeni termal spa şehri oteli Marigold Thermal & Spa’ya hoş geldiniz. Marigold Thermal & SPA Hotel, eşsizliğini termal terapi geleneğinden, şehrin kalbindeki konumundan, adını da Uludağ’ın eteklerindeki Kadife çiçeklerden alıyor. Marigold Thermal & Spa, beş yıldızlı bir konfor ve butik otel sıcaklığının bambaşka bir otelcilik anlayışıyla buluştuğunu gösteriyor. Standart otel konseptinden uzak, eşsiz ve huzurlu bir şehir oteli.

46°C termal su, havuz, odalar, hamamlar ve takımın yüzündeki gülümseme de sıcak.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Otelimizde elektrikli araçlar için 2 adet şarj istasyonu mevcuttur. 

PRENSİPLERİMİZ VE VİZYONUMUZ

Bursa’nın Termal Spa’ya sahip ilk “City” Oteli ve Bursa’nın en sıcak ve en yeni termal spa şehir oteli. Marigold Thermal & SPA Hotel, eşsizliğini termal terapi geleneğinden, şehrin kalbindeki konumundan, adını da Uludağ’ın eteklerindeki Kadife çiçeklerden alıyor. Marigold Thermal & Spa, beş yıldızlı bir konfor ve butik otel sıcaklığının bambaşka bir otelcilik anlayışıyla buluştuğunu gösteriyor. Standart otel konseptinden uzak, eşsiz ve huzurlu bir şehir oteli.

46°C termal su, havuz, odalar, hamamlar ve takımın yüzündeki gülümseme de sıcak.

ÖNCELİKLERİMİZİ MİSAFİRLERİMİZİN ÖNCELİĞİ BELİRLER

Sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış kalıplarımız ve kararlarımız kendi kendine tutarlı bir bütündür. Tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözleri ve taahhütlerimizi her zaman yerine getiririz. İtibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz. Hizmetlerimizden yararlanan misafirlerimizin her biri, Marigold Thermal & Spa ile iş yaptıkları için herhangi bir sorun yaşamayacaklarının güvenini hissediyor.

Bir kurum ve birey olarak, kültürünü ve değerlerini kucaklayan modern ve ilerici bir toplumun inşasından kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bu hassasiyetle topluma örnek oluyoruz. Dünyanın geleceğinden sorumlu olduğumuzun farkındayız. Çevreye duyarlılık tüm hizmet alanlarımızda ve sosyal hayatımızda temel ilkemizdir. Tüm hizmet süreçlerimizde tüm kararlarımızı, sonuçların çevreye etkisini değerlendirerek alıyoruz.

Hizmetleri

housekeeper

24 Saat Oda Servisi

online-work

Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi

Sigara İçilmez Tesis ve Odalar

rent-a-car

Araba Kiralama Masası

concierge

Vale

parking

Ücretsiz park

Emanet Kasası

Çocuk Bakımı

security-guard

24 Saat Güvenlik